Parafia Zagórze PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PW. WNIEBOWZIĘCIA NMP W ZAGÓRZU

Serwis parafii p.w. Wniebowzięcia NMP

OVERVIEW

The web site parafiazagorze.pl currently has an average traffic classification of zero (the smaller the better). We have traversed sixteen pages inside the website parafiazagorze.pl and found zero websites linking to parafiazagorze.pl.

PARAFIAZAGORZE.PL TRAFFIC

The web site parafiazagorze.pl has seen variant amounts of traffic until the end of the year.
Traffic for parafiazagorze.pl

Traffic ranking (by month) for parafiazagorze.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiazagorze.pl

WHAT DOES PARAFIAZAGORZE.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiazagorze.pl Mobile Screenshot of parafiazagorze.pl Tablet Screenshot of parafiazagorze.pl

PARAFIAZAGORZE.PL SERVER

Our crawlers identified that a single root page on parafiazagorze.pl took three thousand and sixty-three milliseconds to stream. Our crawlers could not detect a SSL certificate, so our web crawlers consider this site not secure.
144.76.24.54

We found that this domain is using the Apache operating system.

Parafia Zagórze PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PW. WNIEBOWZIĘCIA NMP W ZAGÓRZU

Serwis parafii p.w. Wniebowzięcia NMP

PARSED CONTENT

The web site parafiazagorze.pl states the following, "Wielki Tydzień rozpoczęliśmy wspaniałym wydarzeniem, które przejdzie do historii naszej zagórzańskiej parafii a w kronikach zostanie na pewno zapisane złotymi literami." I saw that the webpage also stated " Wieczorem w Niedzielę Palmową wzięliśmy udział w Misterium Męki Pańskiej zorganizowanym z inicjatywy Stowarzyszenia Przyjaciół Zagórza przy zaangażowaniu blisko 50 parafian." They also said " Bogu i ludziom dzięki za to na wskroś religijne przeżycie, jakiego doświadczyliśmy. Wszystko razem, czyli no." The meta header had parafia pw Wniebowzięcia NMP as the first optimized keyword. This keyword is followed by Zagórze which isn't as urgent as parafia pw Wniebowzięcia NMP.

ANALYZE SIMILAR WEB SITES

Parafia pw. św. Józefa w Żarach

Biała Armia - nauka śpiewu. OGŁOSZENIA PARAFII ŚWIĘTEGO JÓZEFA W ŻARACH - 08 KWIETNIA RP 2018. 2 Uroczystości odpustowe w parafii Miłosierdzia Bożego dzisiaj o godz. 7 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po .

PARAFIA ZBAWICIELA

Niedziela Miłosierdzia Bożego Ogłoszenia parafialne. Intencje na kwiecień Żywy Różaniec. Intencje wspólnoty Żywego Różańca na kwiecień Aby zarządzający gospodarką kierowali się uczciwością, sumiennością, dobrem wszystkich ludzi i byli otwarci na nowe metody zarządzania. Módlmy się za nas, nasze rodziny, abysmy umieli przekazywać sobie zasady miłości bliżniego.

Parafia Zesłania Ducha Świętego w Boguszowie-Gorcach

W dzisiejszą niedziela zamiast I niedzieli miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. Zakończy się koronką do Miłosierdzia Bożego i zmiana tajemnic Żywego Różańca o 14. Składam serdeczne podziękowanie 3 osobom anonimowym za ofiary składane na dzieła i potrzeby gospodarcze remontowe w parafii. W tygodniu nabożeństwa wg ustalonego porządku. Jerzy Jankowski 1 r, śm.

Zembrzyce Parafia św. Jana Chrzciciela

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi. Informacjami i historia naszej parafii. Ogłoszenia na Niedzielę Chrztu Pańskiego.